Zostań Najlepszym Menedżerem Ryzyka – Nowy BANRISK on-line 2017!

Zostań Najlepszym Menedżerem Ryzyka

Konkurs BANRISK – Liga Akademicka to unikalny, intensywny program szkoleniowy Warszawskiego Instytutu Bankowości, w którym wykorzystywana jest gra symulacyjna opracowana we współpracy z ITCB Hungary. Projekt jest realizowany w ramach programu „Bankowcy dla Edukacji”.

Zapraszamy do udziału 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od III roku studiów I stopnia wzwyż (dopuszcza się udział w zespole max 2 studentów II roku studiów I stopnia), z kierunków bankowość, finanse, ekonomia, zarządzanie, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce (wymagana średnia ocen za rok akademicki 2016/2017 to minimum 3,80 w skali 2-5, liczona jako średnia ocen wszystkich członków zespołu) oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich. Udział studentów jest nieodpłatny.

W Konkursie uczestniczy 16 Zespołów.

W Konkursie mogą wziąć udział uczestnicy poprzednich edycji Konkursu. Każdy zespół zarządza odrębnym, wirtualnym bankiem, zgodnie z przyjętą strategią i misją. W ramach dziesięciu decyzji stawia czoła zmieniającemu się (wspólnemu dla wszystkich banków) środowisku makroekonomicznemu. Konkurs wygrywa zespół, którego bank uzyska najwyższą cenę akcji na wirtualnej giełdzie.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 listopada 2017r.

Więcej o zgłoszeniu udziału w zakładce: „Zgłoszenia i rekrutacja

Pobierz Formularz zgłoszenia

Pobierz zaświadczenie

Zapoznaj się z regulamin

Pobierz broszurę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *